پاسخ به پرسش های متداول :

برای ثبت نام در سایت هورامیس باید به آدرس اینترنتی https://www.hooramis.com مراجعه کرده و سپس گزینه ورود - ثبت نام (آیکون سمت چپ) را بزنید و تنها با وارد کردن نام ، شماره موبایل و یک رمز عبور به سادگی مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید .

بله ابتدا باید در سایت هورامیس ثبت نام نمایید .

پس از ورود به پروفایل شخصی خود امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده توسط شما وجود دارد .

خیر . هورامیس امین مشتریان خود بوده و اخلاقا متعهد به حفظ اطلاعات و داده های مشتریان ارزشمند خود می باشد .

اگر محصولی را از طریق وب سایت خریداری نموده اید امکان دریافت پیش فاکتور به صورت آنلاین برای شما وجود دارد . در صورت عدم موجودی محصول مورد نظرتان میتوانید با شماره 105 236 47 – 021 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه برای شما پیش فاکتور صادر نمایند .

بله بعد از انتخاب و اضافه کردن محصول موردنظرتان به سبد خرید ، امکان ارائه پیش فاکتور به صورت آنلاین برای شما وجود دارد .

با شماره تلفنهای 105 236 47 – 021 یا 68 61 895 0912 تماس بگیرید تا مشاوره تخصصی و رایگان توسط کارشناسان مجرب فروش پیش از خرید محصول موردنظرتان برای شما انجام شود .

بله تمامی قیمت ها و موجودی محصولات روی سایت به روز هستند .

بله این امکان برای شما وجود دارد که با حساب کاربری خودتان وارد شده ، خرید کنید و فاکتور به نام شخص حقوقی یا شرکت صادر شود .

شما می توانید تا قبل از مرحله ارسال کالا به آدرس مشتری ، از طریق پنل کاربری خود ، در صفحه جزئیات سفارش مورد نظر اقدام به لغو سفارش نمایید . در صورت عدم دسترسی به پنل کاربری ، لغو سفارش به طرق زیر توسط کارشناسان مجموعه قابل انجام خواهد بود :
۱) برقراری تماس با شماره تلفن : 105 236 47 – 021
2) ارسال پیامک به شماره واتساپ : 68 61 895 0912

در صورت نیاز به افزودن کالای جدید به دو روش امکان انجام وجود خواهد داشت :
۱) لغو سفارش قبلی و اقدام به ثبت سفارش جدید
۲) عدم لغو سفارش قبلی و ثبت سفارش جدید : در اینصورت درخواست ادغام با سفارش قبلی ، در قسمت توضیحات سفارش قابل ثبت خواهد بود .

شما می توانید با استفاده از گزینه اطلاع از موجودی برای محصول مورد نظر ، جهت پیش سفارش اقدام نمایید . به محض موجود شدن دوباره کالا به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد .

پرداخت به صورت آنلاین و پرداخت به صورت کارت به کارت برای تمامی عزیزان امکان پذیر است اما پیشنهاد ما به شما پرداخت به صورت آنلاین است که در اینصورت روند پردازش سفارش شما سریعتر صورت خواهد پذیرفت .

در این حالت امکان دارد که پرداخت به صورت کامل انجام نشده باشد . چنانچه وجه کسر شده از حساب شما ظرف 72 ساعت به حسابتان بازنگشت حتما با ما تماس بگیرید .

پس از ارسال سفارش ، کد رهگیری مرسوله پستی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد . برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز با استفاده از کد دریافتی می توانید از طریق آدرس NEWTRACKING.POST.IR اقدام نمایید .

فاکتور فروش به صورت معمول به همراه بسته برای تحویل گیرنده ارسال نخواهد شد . در صورت تمایل به دریافت فاکتور کاغذی ، در بخش توضیحات سفارش حتما ذکر کنید .

ارسال کالا از طریق پیک موتوری برای شهر تهران، از طریق پست پیشتاز و سایر کالا رسانهای معتبر برای شهرستان ها انجام خواهد شد .

ارسال سفارشات با وزن بالای 30 کیلوگرم و ابعاد بیشتر از 1.5 متر توسط باربری انجام خواهد شد .

با هماهنگی کارشناسان فروش شرکت به آدرس دفتر مرکزی مندرج در سایت مراجعه نموده و سفارش خود را به صورت حضوری ثبت و کالا را دریافت نمایید .

از طریق تماس تلفنی به شماره 105 236 47 – 021 و یا ارسال پیام به شماره واتساپ 68 61 895 0912

کالا باید برای عودت ، مجدداً توسط مشتری به همان صورت که از شرکت تحویل گرفته شده بسته بندی شده و به شرکت عودت داده شود .

با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در این خصوص در اختیارتان قرار بگیرد .

برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که البته هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد .

در صورتی که ساکن شهرهایی به جز تهران هستید ، برای مرجوع کردن کالا از پست استفاده کنید و برای ارسال اجناس حجیم از طریق باربری اقدام نمایید .

پس از بررسی علت مرجوعی و چک کردن مشخصات ظاهری ، عدم استفاده از ابزار و همچنین عدم تغییر در کارتن و کالا توسط کارشناسان ، هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه صورت می‌ گیرد .

تمام تلاش شرکت بر آن است که تمام محصولات با عکس های داخل سایت مطابقت داشته و صرفا ممکن است تفاوت رنگ جزئی به علت نور پردازی در زمان عکاسی وجود داشته باشد . در هر صورت برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر خواهد بود .

برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد . ابزار های ... به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد .

حداکثر تا 7 روز مهلت دارید محصول خریداری شده ی خود را مرجوع نمایید .

ساعت کاری هورامیس در روزهای عادی از ساعت 9 تا 17 و روزهای پنج شنبه از ساعت 9 تا 13 می باشد .

۱) برقراری تماس با شماره تلفن 105 236 47 – 021
۲) ارسال پیام از طریق موبایل : 68 61 895 0912
3) ارسال ایمیل به آدرس info@hooramis.com یا hooramis.info@gmail.com

ابتدا وارد پروفایل خود شوید . سپس روی گزینه ی "سفارش های من" کلیک کنید . می توانید در این قسمت سوابق سفارشات قبلی خودتان را مشاهده نمایید .