هورامیس اولین فروشگاه آنلاین و از بزرگترین تامین کنندگان ابزار , تجهیزات و قطعات یدکی ماشین آلات صنعت پنجره , نما و شیشه در ایران در سال ۱۳۹۵ بنيانگذاري گرديد.

ایجاد شرکتی کارآمد ، پیشرو و مطمئن جهت تامین ابزار و قطعات یدکی ماشین آلات هزاران کارخانه و کارگاه تولید سیستمهای پنجره و نما از عوامل موثر در تصميم موسسان هورامیس در تاسيس و راه اندازي اين شركت بوده است .

در سالهای قبل از تاسیس ، تیمی جوان و کاربلد ، بصورت غیر متمرکز به کار تامین ابزار و قطعات یدکی تعداد محدودی از کارخانجات و کارگاههای تولیدی مربوط به این مجموعه مشغول بودند . در همین سالها بود که با توجه به عدم وجود یک تامین کننده مطمئن و با ثبات از یک سو و از سوی دیگر نیاز فراوان مجموعه های تولیدی داخل ، ایده راه اندازی یک شرکت مستقل و متخصص جهت تامین ابزار و قطعات یدکی مورد نیاز تمامی کارخانجات , کارگاهها و مجموعه های فعال در این صنعت مطرح گردید .

پس از انجام تحقیقات زیاد و حضور در چندین نمایشگاه مربوط به صنعت ابزار و قطعات یدکی و انجام مذاکرات تجاری متعدد با تعدادی از شرکتهای اصلی تامین کننده قطعات یدکی در آسیا و اروپا ، بالاخره هورامیس در سال ۱۳۹۵ به طور رسمی کار خود را به عنوان تامین کننده ابزار , تجهیزات و قطعات یدکی ماشین آلات صنعت پنجره , نما و شیشه در ایران آغاز نمود و همزمان شروع به واردات ابزار و قطعات یدکی مورد نیاز و توسعه محصولات و گسترش دایره مخاطبان خود در سرتاسر ایران نمود .

روحیه مشتری مداری ، همدلی و ارتباط نزدیک با مشتریان ، تلاش سخت و کارشبانه روزی جهت جلوگیری از توقف خطوط تولید و تعهد به تامین به هنگام قطعات با کیفیت و با قیمت منصفانه ، باعث خوشنامی و افزایش روزافزون اعتبار این برند نزد مشتریان محترم و به تبع آن موجبات توسعه مقتدرانه و تصاعدی شرکت در سالهای اخیر گردید .

پس از چندین سال فعالیت شرکت به صورت معمول و فروش ابزار و قطعات بصورت حضوری یا تلفنی ، با توسعه زیرساختهای اینترنتی با امنیت پایدار ، جهت ارائه خدمات بهتر و کاراتر و سهولت کار مشتریان محترم ، مدیران ارشد هورامیس تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات خود نمودند .

ویژگی های جذاب فروشگاه آنلاین هورامیس به عنوان اولین و تنها سایت اینترنتی فروش ابزار و قطعات یدکی صنعت پنجره و نما ، از قبیل نمایش کامل اطلاعات فنی و تخصصی محصولات به همراه تصاویر با کیفیت از کالاها ، گستردگی محصولات از برندهای مختلف ، شبانه روزی بودن فروش کالاها ، سهولت انجام تراکنشهای مالی و عدم نیاز به تماس تلفنی و پیگیری از کارشناسان فروش ، تحویل سیستماتیک و به موقع کالاها در دورترین نقاط کشور باعث شد تا مشتریانی که تا پیش از این به صورت حضوری و تلفنی برای بررسی ، انتخاب و خرید ابزار و قطعات مورد نیاز خود مراجعه می کردند به سایت هورامیس مراجعه نموده و تمامی ابزار و قطعات مورد نیاز خود را جستجو ، بررسی و اطلاعات فنی و تصاویر کامل آن را مشاهده نموده و خرید خود را انجام دهند.

به این ترتیب تامین ابزار شرکت ها و کارخانجات ، دیگر به صورت آنلاین و تلفنی انجام شده و نیازی به حضور نمایندگان آنها در محل شرکت نبوده و شرکت ها حتی در دورترین نقاط این کشور امکان مشاهده انواع ابزار و قطعات یدکی و انتخاب آنها را از طریق اینترنت داشته و با ارسال رایگان ، خرید و محصولات خود را دریافت می نمایند .

آرزوی مديران و پرسنل ساعي و خستگی ناپذیر هورامیس در راستای كسب رضايت مشتريان محترم و انجام صادقانه تعهدات اين شركت بوده و جهت تحقق اين امر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند نمود .